LTF Portal

Jak udekorować salę na weselę?

Wesele to wielkie wydarzenie w życiu młodej pary, która często przygotowuje się do niego przez wiele miesięcy. Niezależnie od tego, ilu gości zaproszonych jest na taką imprezę, warto zadbać o to, aby wybrana sala weselna została odpowiednio przygotowana. Piękne dekoracje sprawią, że wesele nabierze indywidualnego charakteru i będzie wspominane przez wiele osób. Wiele osób korzysta z profesjonalnej pomocy dekoratorów, którzy posiadają cały asortyment dekoracji w postaci obrusów, materiałów, szklanych wazonów, świeczników, lampionów i innych.

Sala weselna – na co zwrócić uwagę wybierając salę na wesele?

Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór odpowiedniej sali, która spełni wymagania nowożeńców. Jej wielkość powinna zostać dostosowana do ilości zaproszonych gości. Zbyt duża sala weselna będzie wyglądała na pustą, natomiast na za małej, goście będą się tłoczyć i będzie im po prostu ciasno. Warto zwrócić uwagę na to, jakie stoły znajdują się na sali i jakie może być ich ustawienie, ponieważ ma to duży wpływ na komfort podczas całej imprezy. Koniecznie należy ustalić również z wynajmującym, czy sala weselna może być dekorowana, czy konieczny jest wybór dekoracji zaproponowanych przez właściciela.

Najchętniej wybierane dekoracje weselne

Para młoda powinna pomyśleć przede wszystkim o kwiatach, które są najpiękniejszą ozdobą i zawsze prezentują się dobrze. Zwykle ustawia się świeże kwiaty na stołach gości, ale największy bukiet lub ozdoba z kwiatów powinna znaleźć się na stole pary młodej. Poza tym, istotne jest to, w jakich wazonach znajdą się kwiaty i czy nie będą utrudniały gościom rozmowy. Na sali przydadzą się również ładne świeczniki, serwetki w odpowiednim kolorze, czy białe obrusy. Dodatkowo, można zdecydować się również na balony w wybranej kolorystyce, które sprawią wiele radości dzieciom. Często pary młode decydują się również na dekoracje nawiązujące do pory roku, na przykład wiosenne, polne kwiaty, czy jesienne dary, jak dynie, szyszki oraz jarzębinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *